kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com
Друк

Лист звернення

Автор: Super User. Posted in Uncategorised

Шановні старшокласники!

До Вас звертається колектив унікальної кафедри (всі ми – випускники різних років рідного фізико-математичного факультету), у персональному складі якої (з 17 осіб) 2 професори, 8 доцентів, 3 докторанти, 4 здобувачі кандидатського ступеня. Унікальність кафедри визначається ще й тим, що у 1989 році вона стала єдиною методичною кафедрою на теренах України, яка використовувала повний комплект лазерного обладнання для навчального експерименту (геометрична та хвильова оптика) з методики навчання фізики (ще й сьогодні подібне обладнання використовується лише у декількох вищих педагогічних закладах України). 

Ми надсилаємо Вам скорочену версію агітматеріалів щодо перспектив навчання наших молодих земляків на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Зрозуміло, що нас, як членів кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі, цікавить свідомий Ваш вибір фізичного фаху. 

Якщо уважно переглянути інформацію, яку ми надаємо Вам в електронних додатках, то все одразу стане зрозумілим.

Можна уже сьогодні запевнювати, що успішні учні (у кого сертифікат з фізики – понад 140 балів) будуть нашими студентами на повному пансіоні (стипендія, гуртожиток, дешеве харчування, підтримка, повага, цікаві наукові пошуки, фантастичне молодіжне середовище, неповторні види дозвілля), а ті,  хто навчатиметься на підготовчих курсах, отримають можливість (Вам допоможуть наші фахівці) подолати ЗНО з фізики не менш ніж на 140 балів і матимуть такі ж шанси як і кращі учні.

Наш випускник здобуває унікальну професію:

фізика + трудове навчання + інформатика + математика + електроніка + астрономія + креслення +  БЖД  + технічна творчість + філософія науки.

Це одночасно – педагог,  інженер, філософ, дослідник! 

В нього чудові життєві перспективи. Фізико-технічна галузь сьогодні – доленосний, планетарний пріоритет. 

Оце і лежить в основі нашої агітації за професію учителя-фізика. 

Пам’ятайте: «…не святі горщики ліплять…» – хто захоче, той зуміє, а ми клятвено обіцяємо прихильне ставлення і компетентну підтримку у Вашому професійному утвердженні та духовно-культурному зростанні.

Хай Вам і нам сприяє Космос! 

 

Друк

Новини кафедри

Шановні колеги!

01.02.–15.06.2014 р. на базі кафедри

методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі

Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

проводиться міжнародна наукова інтернет-конференція на тему

 

«УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ»

Інформаційний лист укр.

pdf укр.

Информационное письмо рус.

pdf рус.

Друк

teststatiy

Автор: Ростик. Posted in Uncategorised

sdf